جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

31شهریور59 آغاز دفاع شجاعانه ملت شریف ایران در برابر قدرت های متخاصم

  رژیم متجاوز وقت عراق در 31شهریور 59 با حمایت همه جانبه قدرت های متخاصم ازطریق مرز زمینی ، هوایی و دریایی حملات گسترده ای علیه ملت آزاده و شریف ایران آغاز و با بی رحمی و قساوت غیر قابل توصیف جمعی از هموطنان بی دفاع کشورمان را به خاک خون کشید.

  رژیم بعث عراق با پشتیبانی مالی و نظامی  قدرت های خون آشام و با نقض متعدد قوانین حقوق بشری و بین المللی،ناجوانمردانه حملات گسترده ای علیه مناطق مسکونی و غیر نظامی کشورمان آغاز و جنایت های دردناکی در این مناطق رقم زد.

  تجاوز نابرابر و ناجوانمردانه رژیم بعثی عراق خاطرۀ ناگوار و رنج آوری را در مناطق مرزی استان کرمانشاه،ایلام،کردستان،آذربایجانغربی و خوزستان بجا گذاشت

  ملت شریف و دلیر ایران،با دفاع شجاعانه از آب و خاک وطن،ارتش متجاوز بعث عراق را غافلگیر و خسارت سنگینی به ماشین جنگی و آرزوهای خیالی آنها واردنمودند.

   دشمن متجاوز پس از شکست در مقابل رزمندگان شجاع ایرانی در جبهه جنگ،برای جبران شکست خود،کینه توزانه به موشک باران و بمب باران شیمیایی و میکروبی مناطق غیرنظامی و  مسکونی بی دفاع دست می زد.

  حملات ضد بشری و هولناک رژیم بعث عراق در 31شهریور59 در راستای منزوی ملت و کشور ایران اسلامی و ایجاد هرج مرج در کشور بود که به فضل خداوند قادر متعال آنها به اهداف شوم استعماری و استکباری خود نرسیدند.

  شهداء،جانبازان،اسراء،رزمندگان و مردمان جنگ زده گان غرب و جنوب کشور اسطوره های ایثار،شجاعت و دلیری وطن همیشه سرافراز ایران می باشند این اسطوره ها شایسته ستایش و تحسین هستند.

   

   


  این مطلب تا کنون 24 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ دوشنبه 29 شهريور 1395
  منبع
  برچسب ها : عراق ,رژیم ,مناطق ,دفاع ,کشور ,شریف ,دفاع شجاعانه ,شریف ایران ,حملات گسترده ,
  31شهریور59 آغاز دفاع شجاعانه ملت شریف ایران در برابر قدرت های متخاصم

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز جمعه 8 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر