جستجو

تبلیغات31شهریور59 آغاز دفاع شجاعانه ملت شریف ایران در برابر قدرت های متخاصم

  رژیم متجاوز وقت عراق در 31شهریور 59 با حمایت همه جانبه قدرت های متخاصم ازطریق مرز زمینی ، هوایی و دریایی حملات گسترده ای علیه ملت آزاده و شریف ایران آغاز و با بی رحمی و قساوت غیر قابل توصیف جمعی از هموطنان بی دفاع کشورمان را به خاک خون کشید.

  رژیم بعث عراق با پشتیبانی مالی و نظامی  قدرت های خون آشام و با نقض متعدد قوانین حقوق بشری و بین المللی،ناجوانمردانه حملات گسترده ای علیه مناطق مسکونی و غیر نظامی کشورمان آغاز و جنایت های دردناکی در این مناطق رقم زد.

  تجاوز نابرابر و ناجوانمردانه رژیم بعثی عراق خاطرۀ ناگوار و رنج آوری را در مناطق مرزی استان کرمانشاه،ایلام،کردستان،آذربایجانغربی و خوزستان بجا گذاشت

  ملت شریف و دلیر ایران،با دفاع شجاعانه از آب و خاک وطن،ارتش متجاوز بعث عراق را غافلگیر و خسارت سنگینی به ماشین جنگی و آرزوهای خیالی آنها واردنمودند.

   دشمن متجاوز پس از شکست در مقابل رزمندگان شجاع ایرانی در جبهه جنگ،برای جبران شکست خود،کینه توزانه به موشک باران و بمب باران شیمیایی و میکروبی مناطق غیرنظامی و  مسکونی بی دفاع دست می زد.

  حملات ضد بشری و هولناک رژیم بعث عراق در 31شهریور59 در راستای منزوی ملت و کشور ایران اسلامی و ایجاد هرج مرج در کشور بود که به فضل خداوند قادر متعال آنها به اهداف شوم استعماری و استکباری خود نرسیدند.

  شهداء،جانبازان،اسراء،رزمندگان و مردمان جنگ زده گان غرب و جنوب کشور اسطوره های ایثار،شجاعت و دلیری وطن همیشه سرافراز ایران می باشند این اسطوره ها شایسته ستایش و تحسین هستند.

   

   


  این مطلب تا کنون 24 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ دوشنبه 29 شهريور 1395
  منبع
  برچسب ها : عراق ,رژیم ,مناطق ,دفاع ,کشور ,شریف ,دفاع شجاعانه ,شریف ایران ,حملات گسترده ,
  31شهریور59 آغاز دفاع شجاعانه ملت شریف ایران در برابر قدرت های متخاصم

تبلیغات


  تبلیغات شما در این قسمت

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز شنبه 5 فروردين 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر